Наш внесок у порятунок планети

IMG_7625

Відзначаючи міжнародний День Землі дружня шкільна родина протягом тижня взяла участь в екологічній акції по збору вторинної сировини. У акції по збору макулатури «Подаруй дереву колечко!» було зібрано 1 тони 623 кг макулатури, завдяки чому ми врятували понад 150 дерев. Найбільшу кількість макулатури зібрав 1-А клас (класний керівник Остапенко С.П.) – 216 кг, другими були учні 2-А класу (класний керівник Дзюба А.О.) – 175 кг, а третє місце вибороли учні 2-І класу (класний керівник Могильна Т.М.) – 129 кг.
Для збереження навколишнього середовища потрібно терміново очистити планету від поліетилену. Тому школярі завжди долучаються до цієї важливої справи, збираючи пластикові пляшки. Тут першими були учні 8-А класу (класний керівник Кононенко Т.Г.) – 150 пляшок, друге місце вибороли учні 1-А класу (класний керівник Остапенко С.П.) – 148 пляшок, третє місце посів 2-І клас (класний керівник Могильна Т.М.) – 144 пляшки. Всього учнями школи було зібрано 1054 пластикові пляшки. Наша школа вже багато років є одним із лідерів міста по впровадженню освіти сталого розвитку тому ми завжди активно беремо участь у заходах, які сприяють збереженню навколишнього середовище.
На виручені кошти школа отримає туалетний папір та серветки для потреб учасників освітнього процесу.
Щиро дякуємо всій шкільній громаді за активну участь у екологічній акції!
Разом ми збережемо довкілля нашої планети!