День перший «Енергія в нашому житті»
Розпочався проектний тиждень «ШКОЛА ЕНЕРГІЇ 2.0».
Ціла експозиція заповнила рекреацію другого поверху. Виставка фотографій учнів початкової школи «Зміни старе на нове», учнівські флаєри «Захистимо планету», учні школи в малюнках шукали альтернативні джерела енергії.
Учні-члени енергокоманди вже підводили підсумки моніторингу енергоефективності шкільної споруди, адже опалювальний сезон уже завершився..
Учні протягом дня під час енергомодулів на уроках приймали рішення про те, як зберегти ресурси на нашій планеті.
