Високі відзнаки Верховної Ради України
Вчителі нашої школи Бойченко Олег Васильович та Довгаль Людмила Володимирівна нагороджені Грамотами Верховної Ради України “За заслуги перед Українським народом” за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти, впровадження сучасних методів навчання і виховання підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм та з нагоди Дня Української Державності. Високі нагороди вручила Народний депутат України Любов Олександрівна Шпак. Щиро вітаємо Людмилу Володимирівну Довгаль та Олега Васильовича Бойченка! Нових успіхів, досягнень та перемог!
