У Черкасах відзначили кращих учнів 2022-2023 навчального року
Амбітна молодь, яка досягає успіхів у вивчених предметах, науково-дослідницьких роботах і творчих конкурсах є невід’ємною частиною майбутнього суспільства. Їхні зусилля спрямовані на розширення горизонтів знань та формування інноваційного світу завтрашнього дня.
Привітали розумників та викладачів міський голова Анатолій Бондаренко і його профільна заступниця Анастасія Чубіна.
Серед нагороджених преміями був учень 11 Б нашої школи Братчиков Роман , який є переможцем IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології та вчителька біології та екології Людмила Володимирівна Довгаль. Щиро вітаємо Романа і Людмилу Володимирівну і бажаємо успіхів у новому сезоні інтелектуальних конкурсів.
