Синя стрічка – проти насильства
У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорстокості та насильства. Подекуди це насильство дорослих над дітьми, жорстокість одних дітей по відношенню до інших… Змінити наш світ і зробити його лише добрим за один день не вдасться нікому, але можна принаймні спробувати зменшити число зла.
З метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді в школі відбулася профілактична загальношкільна акція «Синя стрічка – проти насильства». Відомо, що синя стрічка символізує синці на дитячому тілі та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством. Лідери учнівського самоврядування разом із практичним психологом Литовченко Т.С. на перервах проводили інформаційні хвилинки, розповідали дітям про історію виникнення акції, про існування різних форм та проявів насильства, способів уникнення конфліктних ситуацій. Старшокласники пропонували учням та вчителям приєднатися до акції та пов’язали їм сині стрічки.
Загальношкільна акція змусила учнів задуматись над тим, що кожен із нас може зробити для того, щоб розірвати коло жорстокості і насильства, змінити світ на краще.
