Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги
Ми – у фіналі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч»!
Сьогодні на Всеукраїнському етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулися матчі 1/8 та 1/4 фіналу.
У поєдинку 1/8 фіналу команда Черкаської спеціалізованої школи №3 здобула вольову перемогу над командою з Донецька з рахунком 2:1.
Не менш напруженим став матч 1/4 фіналу проти команди з Києва. Основний час переможця не визначив, тому долю путівки до фіналу вирішувала серія післяматчевих пенальті, у якій наші футболісти виявилися сильнішими – 4:3.
Завдяки двом важливим перемогам команда вийшла до фінального етапу змагань, де завтра на спортивному комплексі Urban Sport City боротиметься за призові місця
Вітаємо наших спортсменів та бажаємо успіху у фінальних матчах!
