Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги
Наша команда успішно розпочала виступ на Всеукраїнському етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» та вийшла з групи до 1/8 фіналу. На груповому етапі нашим суперником стали команди-переможці своїх регіонів із Рівного, Одеси та Миколаєва,
Попереду на команду чекають ще складніші поєдинки зі збірними, які також пройшли відбір серед найкращих шкільних команд України. Бажаємо нашим хлопцям впевненості, наснаги та нових перемог на шляху до фіналу!
