Перемоги Маргарити Дзюник
Відбулася міська відкрита першість СДЮСШОР з легкої атлетики. Маргарита Дзюник, учениця 8В класу взяла в ній участь та посіла одразу 2 перших місця: естафетного бігу та бігу на 60 метрів з бар’єрами. Маргарита вже 5 років займається легкою атлетикою та має досягнення у міських, обласних, Всеукраїнських змаганнях. У 2010 році вона виборола звання “Кращий спортсмен року”, тому не дивно, що у неї високий список досягнень.
Шкільний парламент, академічна рад дитячого об’єднання “Країна Пригод” вітають Маргариту Дзюник з черговою перемогою та бажають успіхів у спорті та навчанні.

