Перемога на змаганнях з спортивної гімнастики

зображення_viber_2024-10-29_13-41-01-284

Сліпчук Маргарита учениця 6-А класу вразила всіх своєю майстерністю, елегантністю та вправністю під час виступів та отримала Перше місце у відкритому чемпіонаті Черкаської області з спортивної гімнастики , який відбувався 24-25 жовтня.
Нехай ця перемога буде натхненням для всіх нас удосконалювати себе, вірити у свої сили та прагнути до великих висот. Всі ми – переможці, коли віримо у себе та працюємо над своїми мріями разом.
Ще раз вітаємо Маргариту з перемогою!