Навчаємося правилам безпеки
Школярі, які відпочивають у таборі «Дивосвіт», здійснили подорож до Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Їх гостинно зустріли представники Академії та провели цікаву екскурсію. Діти побачили, як навчаються та відпочивають курсанти. На навчальних тренажерах спробували свої сили нелегкої професії пожежних,побачили техніку та дізналися про її використання. Побували в музеї Чорнобиля, дізналися про героїв-випускників академії. На всі свої питання школярі отримали змістовні відповіді. Багато хто із табірчан побажав після закінчення школи вступити в цей відомий в Україні заклад.
Відпочиваючи у таборі «Дивосвіт» діти не тільки розважаються,а ще й набувають важливі знання, що знадобляться їм у житті.
