День Незалежності у столиці
На честь Дня Незалежності у Києві пройшов традиційний Всеукраїнський “Парад вишиванок”. Місто Черкаси представила делегація у складі ста осіб під керівництвом директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марини Бакланової.
П’ять творчих колективів нашого міста вражали столицю яскравими танцювальними номерами, чарівним співом і барвистим показом вишиванок. Учні 11-А класу Анастасія Білоус та Павло Коробко були у складі колективу «Зозуленька». За рішенням журі параду вишиванок фіналісткою конкурсу акапельного співу стала Анастасія Білоус. Родзинкою цьогорічного дійства стали диво-птахи, яких провезли на спеціальних платформах. У цілому у Параді взяло участь 20 делегацій з різних куточків України.
