Звіт перед колективом

MyCollages

На завершальному етапі атестації педагогічних працівників проведено традиційний методичний фестиваль. Досвідом своєї роботи координатора в проєктах , підготовки учнів до олімпіад і конкурсів, роботи в інклюзивних класах ділилась лауреат професійного конкурсу «Учитель року -2023» в номінації «основи здоров’я» Сокур Оксана Іванівна.
Презентувала свій досвід багаторічний керівник методичного об’єднання вчителів іноземних мов учитель англійської мови Терещенко Інна Василівна.
Цілий ряд досягнень за міжатестаційний період представила практичний психолог Литовченко Тетяна Сергіївна, яка поряд із сертифікатами учасники різних форумів і проєктів має сертифікати тренера підготовки педагогічних працівників за концепцією Нової української школи та довідку супервізора за програмою «Професійний розвиток» за підтримки Міжнародної агенції британського єврейства з гуманітарної допомоги та розвитку. Тетяна Сергіївна ділилась досвідом роботи з дітьми з особливими освітніми потребами та психологічної підтримки тих, хто перебував у зоні бойових дій.
Досвід тридцятирічної своєї роботи представив у презентації педагог –організатор Коркішко Ігор Олексійович. Його робота з обдарованими дітьми була представлена через слайд-шоу за кількарічний період.
Досвід учителя початкових класів, який у 2022 році пройшов сертифікацію представила Висоцька Оксана Іванівна. ЇЇ презентація пройшла апробацію серйозного журі з експертів Державної служби забезпечення якості освіти.
Методичний фестиваль пройшов у творчій дружній обстановці. Всім бажали наснаги та стремління до саморозвитку, самовдосконалення та реалізації своїх планів на майбутнє. Бажаємо всім успішно пройти атестацію комісій як першого, так і другого рівнів. Успіхів усім!