Зустрічаємо гостей з Польщі

2560_d8584034-47ad-4ec3-85de-884a0f4c69ef

Сьогодні до школи завітали представники міжнародного відділу Лодзького університету (м. Лодзь, Польща) Мечислав Пакош, Юстина Жидорчик та викладач польської мови Ставомір Рудзінські. Вони розповіли учням 10-11 класів про навчальний заклад, який впродовж 70 років свого існування неодноразово за рейтингами визнавався найкращим університетом Польщі. Його дипломи легітимні у всіх країнах Європейського Союзу. Університет пропонує сучасні програми навчання польською та англійською мовами, а лекції регулярно читають професори, політики та діячи культури, як з Польщі так з-за кордону. Поважні гості відповіли старшокласникам на численні питання про навчання в університеті, наукову, дослідницьку роботу. Пан Ставомір провів майстер-клас з польської мови.
У межах міжнародної діяльності школа багато років співпрацювати з навчальними закладами Європейського союзу. Наші випускники є студентами провідних коледжів та університетів світу.

img_9291 img_9301