Зустріч з працівниками ДАІ

Изображение 002 (1)

Всі діти знають, що потрібно дотримуватися правил дорожнього руху. До нашої школи завітали працівники ДАІ, які зустрілися з учнями 4-Б класу (класовод С. П. Остапенко) та перевірили їх знання.

Вони розповіли про те, як потрібно правильно переходити дорогу, обговорили небезпечні ситуації, які можуть трапитися дорогою до школи, згадали сигнали світлофора при яких пішохід має переходити проїжджу частину. Представники ДАІ акцентували увагу на поведінці школярів у громадському транспорті, провели вікторину про дорожні знаки, яка сподобалася учням і вони дізналися багато нового та корисного. Наприкінці зустрічі представники ДАІ подарували учням призи-магніти «Дотримуйтеся правил дорожнього руху», а школі – плакати «Обережно, дорога!».
Адміністрація та вчителі вже багато років тісно співпрацюють з державною автоінспекцією, а учні беруть активну участь у змаганнях юних інспекторів дорожнього руху, де пропагують дотримання правил поведінки на дорозі.