Олімпійський тиждень

День другий. Зустріч із Олімпійським чемпіоном

В межах Олімпійського тижня учні 8-х класів мали можливість зустрітися та поспілкуватися з відомим спортсменом Андрієм Івановичем Хімічем. Зустріч відбулася завдяки співпраці школи з представниками відділення НОК України в Черкаській області.  Під час спілкування школярі дізналися подробиці  спортивного життя чемпіона. Андрій Хіміч розповів, як розпочав своє шкільне навчання в повоєнній школі 1 вересня 1945 року, про саморобні ковзани та заняття лижним спортом, про навчання в університеті і перші спроби на байдарці та каное, участь у спартакіадах, перші перемоги і врешті переможні Олімпійські ігри. Також гість поділився з учнями особливостями та складнощами тренувань.  Андрій Більда, голова відділення, зазначив, що золото Олімпіади видатний спортсмен здобув у 1964 році з веслування на каное (м. Токіо, Японія).
На згадку про зустріч школярі отримали подарунки(набір м’ячів, комплект літератури олімпійської тематики) від відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області.

До відома. Досягнення та відзнаки Андрія Хіміча
1964 рік – Олімпійський чемпіон з веслування на каное (м. Токіо, Японія);
1964 рік – відзначений медаллю «За трудову доблесть»;
1964 рік – присвоєно спортивне звання «Заслужений майстер спорту СРСР»;
1978 рік – відзначений республікою Болгарія медаллю «За особливі заслуги»;
1998 рік – відзначений медаллю «Ветеран праці»;
2000 рік – відзначений почесним званням «Почесний громадянин с. Руська Поляна»;
2007 рік – відзначений почесним званням «Почесний громадянин смт. Чорнобай».