Знавці іноземних мов

thanks

У нашій школі починають поглиблено вивчати іноземні мови з першого класу. Успіхи учнів в мовознавчих заходах, виявляють рівень сформованості іншомовної компетенції, стимулюють творче самовдосконалення, підвищують інтерес до вивчення іноземних мов. В цьому році у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови учень 10А класу Іван Постоленко виборов І місце, а його однокласник Артем Смотритель посів ІІІ місце. Хлопці показали високий результат з основних видів мовленнєвої діяльності : аудіювання, читання, говоріння та письмо. Підготувала учнів до перемоги вчитель французької мови Драка О.В.
Учень 10А класу Денис Булгаков (вчитель Войцеховська О.В.) у конкурентній боротьбі із найсильнішими мовознавцями міста виборов ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Це перший успіх хлопця, але сподіваємося на нові перемоги Дениса.
Вся шкільна родина щиро вітає Івана Постоленка, Дениса Булгакова, Артема Смотрителя, вчителя французької мови Оксану Василівну Драку та вчителя англійської мови Ольгу Вікторівну Войцеховську з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з іноземних мов та бажають подальших успіхів.

img_6470 img_6478