Знай свій край, Україну і світ

ret

Учні школи стали учасниками І Черкаського обласного географічно-краєзнавчого диктанту «Знай свій край, Україну і світ».Інтелектуальний захід проходив на базі навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, метою якого було популяризація географічно-краєзнавчих знань серед шкільної молоді міста Черкаси, районних центрів, селищ і сіл Черкаської області. Школу представляли учні 11-х класів Аліна Коваль, Ангеліна Горбунова, Анна Іноземець. За підсумками заходу всі дівчата посіли перші місця.
Вітаємо всіх учасників диктанту і бажаємо їм подальших успіхів в отриманні нових знань, творчого натхнення та досягнення поставлених цілей.