Зірки Мельпомени

004

Оприлюднені підсумки міського фестивалю-конкурсу «Мистецький дивокрай Черкащини» у номінаціях «Драматичні колективи» та «Гумор». Вистава за мотивами казки Астрід Ліндгрен «Калле-сищик», яку представляв театральний колектив школи, у складі учнів 8-Б класу Іллі Опаріна, Іллі Кривича, Владислава Бабієнка, Маріанни Глизь, 7-А класу Владислава Ігнатенка, 7-Б класу Максима Строканя (керівник І.О. Коркішко) виборола перше місце.  У номінації «Гумор» перші місця посів Ілля Опарін (8-Б) із гуморескою «Чому я спізнився до школи», третім був Владислав Ігнатенко з усмішкою «Джип».

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають театральний колектив школи, Іллю Опаріна, Владислава Ігнатенка та їх художнього керівника Ігоря Олексійовича Коркішка з яскравими перемогами та бажають подальших успіхів у творчих конкурсах.