Зірки Мельпомени

100

Підбито підсумки міського фестивалю «Мистецький дивокрай Черкащини» у номінаціях «Драматичні колективи», «Читці» та «Гумор». У номінації «Читці» І місце посів Ілля Опарін (10-А) із віршем Богдана-Ігоря Антонича «Листопад». Вистава за мотивами оповідання Артура Конан-Дойла «Собака Баскервілів», яку представляв театральний колектив школи, у складі учнів 10-А класу Іллі Опаріна, Андрія Семенюка, Владислава Бабієнка та Марини Румянцевої  (керівник І.О. Коркішко) виборола ІІ місце. У номінації «Гумор» ІІ місце посів Юрій Вовкотруб (6-Б) з байкою Микити Годованця «Трамплін»
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають театральний колектив школи, Іллю Опаріна, Юрія Вовкотруба та їх художнього керівника Ігоря Олексійовича Коркішка з перемогами та бажають подальших успіхів у творчих конкурсах.