Зірки МАН

man1

Відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. За його підсумками ми маємо сім перемог.У науковому відділенні біологія і хімія, у секції «Медицина» І місце посіла учениця 11-Б класу Анжеліка Гаврилова, а у секції «Загальна біологія» І місце виборола її однокласниця Тетяна Циганова. У відділенні екологія і аграрні науки, у секції «Екологія» другою була учениця 10-А класу Марина Радько. Науковим керівником учнівських робіт виступила вчитель біології та екології Л. В. Довгаль. У науковому відділенні економіка, у секції «Фінанси, грошовий обіг, кредит» ІІІ місце посів учень 9-А класу В’ячеслав Вінник, а у секції «Економічна теорія та історія економічної думки» третім був учень 10-А класу Олексій Фомічов. Науковим керівником «економістів» була вчитель математики та економіки Л. В. Засядько.

У науковому відділенні біологія і хімія, у секції «Хімія» ІІІ місце виборола учениця 9-Б класу Альона Перевізник (науковий керівник С. В. Будавіцька). У цьому році ми маємо перемогу і у відділенні історія, секція «Історія України», де ІІІ місце посіла учениця 11-Б класу Єлизавета Краснова (наукові керівники О. Ю. Сотуленко та Л. В. Засядько).
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Анжеліку Гаврилову, Тетяну Циганову, Марину Радько, В’ячеслава Вінника, Олексія Фомічова, Альону Перевізник, Єлизавету Краснову та їх наукових керівників Людмилу Володимирівну Довгаль, Ларису Вікторівну Засядько, Світлану Володимирівну Будавіцьку, Олександра Юрієвича Сотуленка з яскравою перемогою та бажають подальших успіхів у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.