Зимовий зорепад (9-11 класи)

Изображение 003

Сьогодні відбувся І етап загальношкільного фестивалю «Зимовий зорепад». Він проходив з ініціативи академічної ради дитячого об’єднання «Країна Пригод».Старшокласники переглянули відеопривітання від почесного академіка, триразового переможця загальношкільного конкурсу «Учень року» в номінації «Краща творча особистість року» Роман Сургучов.
На сцені актової зали школи демонстрували свої таланти учні 9-11 класів. Глядачі почули чудові пісні у виконанні Анастасії Білоус, тріо дівчат 9-Б класу та ансамблю 9-А класу. Зачарував всіх присутніх своєю грою на саксофоні Іван Вовчок. Учасники та гості свята переглянули новорічні танці у виконанні 9-А, 9-Б та 10-А класів.
ІІ етап загальношкільного фестивалю «Зимовий зорепад» відбудеться у п’ятницю (27 грудня), де будуть демонструвати свої таланти учні 5-8 класів. Запрошуємо всіх на свято!