Зі святом, дорогі учителі!

IMG_7089

Щирі вітання дарують весь тиждень вчителям діти, батьки та друзі школи. Напередодні свята, у актовій залі,  вітали педагогічних працівників – директор школи Ткаченко Т.Є., яка вручила міські нагороди – грамоти, дипломи і сертифікати, профспілковий комітет та  наші друзі – інструментальний ансамбль «Акварелі» (художній керівник Сергєєва О.О.). Тетяна Єгорівна підкреслила, що професія вчителя є однією із самих важких та складних, але дуже важливих для навчання та виховання справжніх громадян та патріотів держави.  Відбулася посвята нових педагогічних працівників у вчителі нашої школи. Профспілковий комітет  у жартівливій формі підготував нелегкі завдання для них, але вони добре з ними впоралися, за що отримали шкільні сертифікати.
Учні школи привітали вчителів віршами та піснями, чудовими та оригінальними газетами і листівками, організувавши вернісаж у рекреації другого поверху.
Зі святом, любі вчителі!