Згуртованість координаторів проекту

IMG_2660

Відбувся семінар-практикум для учасників Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу». Зустріч проходила на базі Черкаського інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Представниками від нашої школи були заступник директора з навчально-виховної роботи Карбівнича І.В. та соціальний педагог Хльобас І.М. Захід проводила координатор проекту в Черкаській області методист обласного центру практичної психології і соціальної роботи, практичний психолог Ворона І.А.. Під час семінару вона ознайомила присутніх з технологіями розвитку соціальної згуртованості субʼєктів освітнього процесу. Учасники заходу обговорили шляхи створення безпечного та комфортного освітнього середовища для дітей в умовах реформування української школи, ознайомились з особливостями застосування фасилітаційних технік спеціалістами психологічної служби в рамках реалізації проекту. Представники адміністрацій шкіл та спеціалісти психологічної служби працювали над розробкою спільного бачення на соціальну згуртованість субʼєктів освітнього процесу, що ґрунтується на загальнолюдських цінностях, визначали перешкоди та шукали ресурси для успішної реалізації проекту в громадах, учились взаємодіяти в команді та ділились планами щодо подальшої реалізації проекту.