Згадуємо Івана Нечуя-Левицького

нечуй

Учні 10-А класу (класний керівник Кононенко Т.Г.) відвідали музей «Кобзаря» Т. Шевченка. Старшокласники побували на виставці на честь вшанування пам’яті видатного українського письменника Івана Нечуя-Левицького. В цьому році виповнюється 100 років з дня смерті відомого нашого земляка, який народився у селі Стеблів, що зараз знаходиться у Корсунь-Шевченківському районі. Школярі дізналися про творчість письменника, побачили експонати тих часів – книги, першодруки, видання 20-х років ХХ століття та кілька сучасних інтерпретацій знаменитих творів. Учні із захопленням слухали розповіді екскурсоводів, переглянули уривок з кінострічки про Івана Семеновича, відчули колорит та справжній дух українського народу.
Кожний відвідувач музею дізнався багато нового про історію рідного краю та видатного письменника Івана Нечуя-Левицького.