Здоров’я нації – один із пріоритетів розвитку!

00

Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів Вітаємо, ми стали учасником  першого челенджу (“Фізична культура”) у рамках цьогорічної програми Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів. Ми дуже раді, що  приєдналися до  програми!
Цього року змінено  формат програми.  Протягом навчального року 2020-2021  ВИ зможете прийняти участь у трьох челенджах-змаганнях. Після кожного челенджу на основі звітів шкіл буде обрано та нагороджено переможців.   Таким чином, цього року в програмі  буде аж 15 переможців, які отримають гранти на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій на загальну суму 90 000 грн!
Перший челендж – “Фізична культура” – триватиме з 16 листопада по 16 грудня. Він буде присвячений популяризації спорту та фізичних активностей. Хочете дізнатись, як зробити спортивні заняття максимально веселими та цікавими для школярів? А крім цього, позмагатися за грошовий приз? Поспішайте взяти участь у активностях
Нагадуємо, що основні завдання   програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів” – підсилення інтересу школярів до здорового харчування та спорту, і розвиток свідомого ставлення дітей до свого здоров’я.
Попереду  багато  цікавого!
Запрошуємо  ВАС  приєднатися до нашої спільноти та активностей.