«Здорові та радісні школярі!»

31841726_172778153545286_3032887058671599616_n

Підходить  до завершення не лише навчальний рік, а й підводяться підсумки участі у проєктах. Відправлено фінальний звіт, яскравого, цікавого, корисного проєкту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Ми неймовірно вдячні усім, хто не злякався нових онлайн-реалій і продовжував працювати.
За цей рік ми провели велику кількість активностей у трьох напрямках  «Здорове харчування»,  «Здоровий простір» та «Фізичний розвиток». Веселі руханки, корисні страви, цікаві ідеї робили шкільне життя насиченим та яскравим.  Навіть під час карантину вся шкільна родина активно брала участь у різноманітних челенджах.
Почуття щастя і радості,  переповнює всіх хто долучився до участі , наші зусилля не були марними, адже  наша школа є серед 215 фіналістів проєкту.
Сподіваємося, що у нашій шкільній родині додалося здорових, щасливих, радісних дітей та родин.   Зустрінемося і продовжимо працювати у наступному році. Будемо активними учасниками і надалі, адже наша мета: «Здорові та радісні школярі!»