Зберігаємо енергію

у_куток

На святі «Перші перемоги», що відбулося у актовій залі Черкаського Центру дитячої та юнацької творчості, були нагороджені переможці міського міжшкільного проекту  з енергоефективності.

Учні нашої школи взяли активну участь у цьому міському конкурсі. Так, учні 10-А класу Анна Різник та Олександр Карпович  в номінації «Практична робота» представили на розсуд журі проект «Енергроаудит «Школа Енергії» (науковий керівник Довгаль Л.В.), а їх однокласники – Владислав Терещенко та Андрій Фомічов в номінації «Теоретична робота»   презентували проект «Заміни лампи – зміни світ» (науковий керівник Сокирка В.М.). В результаті змагання проект «Енергроаудит «Школа Енергії» було визнано переможцем у номінації «Практична робота» у віковій категорії 10-11 класи. Учнівський колектив був нагороджений дипломом І ступеня, а науковий керівник проекту, вчитель біології та екології Довгаль Л.В. отримала подяку департаменту освіти за якісну організацію практичної діяльності учнів у галузі енргоефективності.

Учнівський колектив, шкільний парламент вітають енергокоманду з перемогою та бажають подальших успіхів у поширенні ідей енергоефективності у повсякденне життя.

p1020868 p1020857