Захистимо братів наших менших

depositphotos_112668428-stock-photo-dog-and-traces-from-paws

Одним із проявів милосердя є допомога слабким і беззахисним, тим, за кого ми відповідаємо. Волонтерський клуб «Вектор» активно працює з міським товариством захисту тварин «Друг». Цього разу волонтери зібрали та передали необхідні корми для собак.
Вже вкотре долучаючись до участі у благодійних акціях учні відкривають для себе цікаві факти про собак; з’ясовують, що потрібно робити при зустрічі з безпритульними тваринами; а також дізнаються про те, як можна знайти свого домашнього улюбленця, якщо він загубився і куди потрібно звертатися в такій ситуації.
Об’єднавши зусилля з міським товариством захисту тварин «Друг» школярі вчяться вирішувати проблеми безпритульних собак.
До відома. В Україні одна з найбільш складних ситуацій з безпритульними тваринами у світі. За даними досліджень Washington Post, наша країна увійшла у ТОП-10 за кількістю тварин-безхатченків серед 54 світових держав.

_viber_2019-10-08_11-02-25