Засідання педагогічної ради

заставка

Відбулося засідання  педагогічної ради, яке традиційно проходить у період зимових канікул. На засіданні педагогічної ради  розглядалися питання:

1. Нові прогресивні технології – шлях до формування креативної особистості учня.
  2. Про впровадження нових навчальних програм.
  3. Про виконання Концепції національно-патріотичного виховання у виховній системі школи.
  4. Про стан викладання української мови у 1-4-х класах.
  5. Про стан викладання англійської мови у 1-11-х класах.

З питання « Нові прогресивні технології – шлях до формування креативної особистості учня» виступила заступник директора школи з навчально-виховної роботи Карбівнича І.В., яка акцентувала увагу на важливості впровадження нових прогресивних технологій у навчально-виховний процес. З цього питання поділилися досвідом та своїми професійними навичками у роботі з дітьми вчитель початкової школи Шевченко Н.А., вчитель біології Довгаль Л.В. та вчитель трудового навчання Бойченко О.В. Члени педагогічної ради затвердили план дій щодо впровадження нових прогресивних технологій в освітній процес.

Про впровадження нових навчальних програм доповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Барсукова Л.М. З питання щодо виконання Концепції національно-патріотичного виховання виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Парначова Н.В. Крім того на засіданні педагогічної ради були розглянуті питання про стан викладання української мови у 1-4-х класах та про стан викладання англійської мови у 1-11-х класах.

Засідання педагогічної ради пройшло в діловій, конструктивній обстановці. Прийняті рішення допоможуть покращити навчально-виховний процес.