Запрошуємо в мовний табір «SUNSHINE»

tckZQEhZO1oJBQF4

Проект «GoCamp 2019». З 3 червня 2019 року в нашій школі буде працювати літній мовний табір «SUNSHINE».Цього річний табір буде мати новий формат, оскільки школа є учасником проекту «GoCamp 2019». А це означає, що ми з нетерпінням чекаємо на приїзд волонтера, який буде працювати разом із вчителями іноземних мов. Протягом перебування у таборі діти зможуть взяти участь в реалізації захоплюючих проектів та завдань, поспілкуватися іноземними мовами з носієм мов та відпочити. Вчителі іноземних мов Лященко А.О. та Терещенко І.В. відвідали спеціальні навчальні семінари-тренінги в м.Києві, щодо організації роботи #GoCamp. За допомогою спеціально розробленої програми діти будуть перебувати в багатокультурному середовищі, навчатися працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. В програму включено заняття англійською та французькою мовами із застосуванням інноваційних методик та сучасного науково-методичного забезпечення, ігри та спортивні заходи, екскурсії, конкурси та майстер-класи.
Наразі в школі йде активна підготовка, щодо організації роботи мовного табору. Одним із етапів організації є пошук родини для перебування пана Жана Луі Плонт з 10.06 по 21.06.2019. Нашому волонтеру 71 років, він активний пенсіонер, який володіє англійською та французькою мовами. Звертаємося до всіх зацікавлених у вивченні іноземних мов, хто може прийняти Жана Луі у себе на цей період часу та отримати гарну можливість підняти рівень мов, потоваришуватися і на майбутнє знайти собі нових друзів за кордоном. Пан Плонт дуже вихований та невибагливий у харчуванні. Ви не матимете ніяких проблем з забаганками з приводу їжі. Йому, як волонтеру, потрібна кімната в гостинній родині та ваша гостинність. На даний момент він активно вивчає історію нашої школи та Черкащини. Просимо всіх небайдужих зголоситися на цю маленьку пригоду, про яку ви будете з гордістю розповідати своїм друзям і родичам.
Запрошуємо всіх бажаючих учнів 5-8-х та 10-х класів!
За додатковою інформацією звертатись до заступника директора з НВР Карбівничої І.В. каб.№236