Заняття школи педагогічної майстерності вчителів іноземних мов

26 січня 2010 року на базі школи відбулось заняття школи педагогічної майстерності вчителів іноземних мов. На занятті були присутні вчителі англійської та французької мов шкіл міста.

Темою заняття було впровадження елементів технології критичного мислення на уроках іноземних мов. Організатори заняття ставили перед собою мету ознайомити учасників занять зі стратегіями роботи вчителів іноземних мов, які сприяють активному навчанню учнів і створюють умови для критичного мислення, сприяти формуванню в учасників заняття власних суджень про принципи активного навчання і критичного мислення та використанню цих методів зі своїми учнями під час вивчення іноземних мов.

Перед учасниками заняття виступила методист міського методичного кабінету Чередніченко В. М., яка ознаймила їх з програмою заняття та та директор школи Ткаченко Т. Є. з привітальним словом.

Ученицями 9-А класу Бондар Вікторією та Слабошпицькою Владиславою увазі гостей було представлено презентацію школи “School for us”.

Заступник директора Білоус О. О. ознайомила присутніх з досвідом роботи школи щодо впровадження критичного мислення на уроках іноземних мов. Вчителі відвідали фрагменти уроків своїх колег Пилипенко С. М., Лященко А. О., Дяченко О. В., Драки О. В., Мовчан О. Б., Коваленко О. Ф.

Заняття закінчилось майстер-класом заступника директора Білоус О. О., де присутні моделювали урок критичного мислення для 11 класу.

Заняття педагогічної майстерності на базі закладу отримали високу оцінку та схвальні відгуки присутніх.

th_01.jpgth_04.jpgth_10.jpgth_07.jpgth_14.jpgth_18.jpgth_15.jpgth_06.jpgth_16.jpgth_09.jpgth_08.jpgth_05.jpgth_11.jpgth_20.jpgth_19.jpgth_23.jpgth_21.jpg