Закриття табору «Дивосвіт»

DSC_1766

Ось і настав день закриття пришкільного оздоровчого табору «Дивосвіт». Програма відпочинку складалася із багатьох конкурсів, спортивних змаганнях та екскурсій. Активну участь взяли діти в конкурсі малюнків на асфальті «Усе найкраще дітям», конкурсі гуморесок, майстер-класах: аплікації з кольорових серветок, в спортивних забавка, тощо. Незабутні враження у дітей залишили відвідини музичної школи № 2, лялькового театру, Будинку дитячої творчості, пожежно-рятувальної виставки, зустріч з журналістами газети «Новачок». Поглибили кругозір учнів екскурсії до Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, музею В.Симоненка, художнього музею, музею Кобзаря, філармонії. Швидко промайнули дні відпочинку, востаннє в табірній зміні виступити та поділитися враженнями, діти мали змогу на святі урочистої лінійки з приводу закриття табірної зміни пришкільного літнього табору «Дивосвіт».

На святковій лінійці всіх учнів, що відпочивали у «Дивосвіті», привітала начальник табору Світлана Петрівна Остапенко, вона побажала школярам гарного відпочинку на літніх канікулах, і з новими силами у вересні продовжити  оволодівати міцними знаннями. На лінійці діти співали пісні, танцювали, читали вірші, прощаючись з друзями та вчителями. Учні добре  відпочили у таборі завдяки клопіткій роботі вчителів початкової школи: Т.М. Могильній, І.П. Михайленко, С.М. Мотренко, О.А. Полуніній, Н.Б. Вакацієнко, Т.П. Січкар, Л.М. Сіденко, А.О.Дзюбі, Л.М.Лазоренко, Н.А. Шевченко, Г.Л. Плахотні, вчителя фізичної культури С.В. Вербицького.

Педагоги школи бажають усім учням теплого літа, нових вражень, міцного здоров’я, та чекають на зустріч наступного року.