Закриття мовного табору “Sunshine”

DSC01473

Відбулося урочисте закриття літнього мовного табору «Sunshine». Протягом двох тижнів діти мали змогу відпочиваючи навчатися та навчаючись відпочивати. З вітальним словом до школярів звернулася начальник табору Восколович Ж.Ю., яка побажала всім присутнім гарного відпочинку на літніх канікулах та вручила нагороди найактивнішим табірчанам. Завдяки кропіткій роботі вчителів іноземних мов Терещенко І.В., Войцеховської О.В., Коломієць Л.М., Драки О.В., Борони О.О. учні поглибили свої знання з англійської, французької та німецької мов, побувавши у різних куточках нашого міста. Оскільки цього річний табір є учасником програми Go-camp вони мали змогу брати участь у захоплюючих проектах пов’язаних зі спортом та здоровим способом життя. В межах проекту учнями табору було відвідано обласну дитячу бібліотеку, бібліотеку імені Л.Українки,  комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу  “Спартак”, центральний стадіон, парк «Сосновий бір»,  дитячий парк та Долину троянд. На відміну від минулорічного табору вся проектна робота проходила на свіжому повітрі чергуючи цікаве навчання з рухливими іграми. Учні досліджували історію розвитку спорту в Україні, проаналізували співвідношення кількості закладів здорового харчування і фаст-фудів в центральній частині міста. Кожен учень мав можливість випробувати свої сили на різному спортивному обладнанні.  У результаті отриманої інформації та практичного досвіду учні створили власний макет спортивного майданчику нової української школи, книгу-рецептів «Здорове харчування».

Діти спілкувалися  іноземними мовами. Невимушена атмосфера, яка панувала у мовному таборі, дозволила дітям гарно відпочити, отримати багато позитивних емоцій і при цьому підвищити мовні навички.