Займатися наукою – це цікаво

n3619

В котрий раз поспіль доводять учні нашої школи, які є активними учасниками Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН. Цього року шкільна команді виборола 6 перемог на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН. Перше місце отримала Дорофєєва Анастасія (10 А) у відділенні: «Біологія та хімія», секція: «Валеологія» з роботою «Адаптаційні реакції першокласників до навчання за освітніми програмами НУШ – 2 та науково-педагогічного проєкту “Інтелект України”» ( науковий керівник Довгаль Л.В. ). Другі місця посіли Потурнак Ілля (10А) у відділенні: «Екологія та аграрні науки», секції: «Екологія» з роботою «Перспектива використання ПЕТ-відходів для заміни МBBR- та FBBR- реакторів у очисних спорудах» ( науковий керівник Довгаль Л.В.); Босенко Владислав(11-А) у відділенні: «Екологія та аграрні науки», секції: « Охорона довкілля та раціональне природокористування» з роботою «Інтелектуалізована система заощадного водовикористання у побуті» ( науковий керівник Клименко О.І..). Треті місця вибороли одразу три учні школи( науковий керівник Парначова Н.В.) – Коломієць Єфросінія(9А) у відділенні: «Філософія та суспільствознавство», секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії» з роботою «Собор Черкаських новомучеників», Голік Дар’я у відділенні: «Історія», секціі: «Історичне краєзнавство» з роботою «Чигиринщина в українській історії»; Босенко Владислав (11А) з роботою «Моніторинг змін політичних уподобань українців» у відділенні: «Філософія та суспільствознавство», секції «Соціологія».
Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів у подальшій науковій роботі!