#Мій клас 2019-20

смайлик-Клево-300x250

#Мій клас 2019-20 Школа, що змінюється – це про нас! Вже котрий рік поспіль шкільна громада активно працює в різноманітних проектах. Цьогоріч, після бурхливого обговорення, учні, батьки та вчителі вирішили презентувати напрацювання класних колективів створивши загальношкільний проект – «#Мій клас 2019-20». Суть проекту – підготувати класом цікавий захід та презентувати широкому колу глядачів. Кожен клас має можливість представити творчий звіт про найяскравіші миті шкільного життя у формі презентацій, відеороликів, фотоколажів, тощо.
Перший етап проекту проходитиме впродовж І семестру 2019-2020 навчального року.
Участь у проекті познайомить учнів із розмаїттям шкільних талантів, надасть змогу неформального спілкування, самостійності суджень, командної роботи та соціальної відповідальності. З попереднім графіком можна ознайомитися ТУТ
Бажаємо Вам креативності, завзятості та натхнення.