З Шевченком у серці

IMG_0456

Яскраво та плідно пройшли в школі дні, присвячені пам’яті нашого славетного земляка Т.Г.Шевченка. Протягом тижня учні були залучені до різних заходів: мали змогу поповнити свої знання про життя і творчість письменника на класних годинах « З Кобзарем у серці» та на інформаційних хвилинах «Шевченко та світова література», були учасниками вікторини «Що?Де?Коли?», писали літературні диктанти, читали твори поета. Фотозона школи була прикрашена чудовими малюнками шкільних митців, які , напевно, надихнулися творчістю Шевченка-художника. Картини нашого земляка, його влучні вислови, уривки з творів зоріли зі шкільних стендів. Цікавими та незвичними були роботи учнів, які долучилися до арт-проекту « Мій  Шевченко». Завершився тиждень святом «З Шевченком у серці», де діти мали змогу побачити інсценізацію творів Кобзаря, послухати його вірші. Подарунком для поета були українські народні танці та сучасні українські пісні у виконанні учнів школи.

[Галерею не знайдено]