З Шевченком у серці

IMG_1555

В межах відзначення Шевченківських березин шкільну родину у актовій залі зібрало свято «Хай палає свічка…». Учні 5-7 та 9-10 класів створили атмосферу другої чверті ХІХ сторіччя, коли жив і творив великий український Кобзар Тарас Григорович Шевченко. Ведучі заходу Артур Таджиєв та Даніїл Парначов запросили глядачів у царство мудрого й красивого, правдивого і цінного, сильного і ласкавого, доброго й мужнього слова та розповіли про дитинство, юність та зрілі роки поета, його життєвий т творчий шлях. Звучали вірші поета у виконанні Нікіти Макаренка, Владислава Ігнатенка, Ангеліни Бородай, Даніїла Батира та  учнів 10А класу. Пісні на слова творів Кобзаря виконали шкільні співаки Лілія Шевченко та Наталія Коломієць. З зацікавленістю глядачі переглянули міні-вистави підготовані вчителями української мови та літератури Сатанівською І.В. та Микитенко А.А., головні ролі в яких виконували учні 6А, 9А, 9Б класів. Завершилось свято виступом хореографічного ансамблю під керівництвом Зінченко Н. С.
У перші березневі дні кожного року ми згадуємо великого сина українського народу Тараса Шевченка. Скільки років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.