З Новим роком та Різдвом!

нр

Дорогі учні, вчителі, батьки та щирі друзі школи! Зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна. Тому дозвольте від щирого серця привітати Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом і побажати міцного здоров’я і натхнення, родинного щастя та добробуту, затишку і тепла, здійснення надій та бажань! Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, благополуччя! Нехай рік Новий буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі! Бажаємо, щоб Ваша праця завжди була потрійною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими! Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирний, а Різдво Христове нагадати серце любов’ю та надією! Щастя Вам, подальших професійних досягнення, миру і злагоди в сім’ї. Тепла і світла у вашій оселі!