«З книгою в серці»

books-logo-illustrated-isolated-design-53710670

Під таким девізом пройшов останній навчальний день перед весняними канікулами. Завдяки нашим партнерам – бібліотекам міста учні школи поринули в книжковий світ.

Цікаві та змістовні заходи побачили учні в обласній дитячій бібліотеці. Тут на сторожі слова були наші постійні гіди – бібліотекарі: огляд нової літератури, майстер-клас «Чарівна закладинка», заочна подорож «Легенди рідного краю» та лялькова вистава завершили останній день Місячника книги.

Постійним нашим партнером є і  міська бібліотека імені Лесі Українки. Зустрічі з цікавими людьми – таке спрямування нашої співпраці з цією скарбницею книжок. Світлана Горбань – колишня вчителька зарубіжної літератури нашої школи, нині відома письменниця презентувала свої останні роботи в співавторстві з Наталією Лапіною нашим випускникам.

Але цей місячник книги був для нас незвичайним тим, що ми налагодили партнерські стосунки як з Черкаською обласною бібліотекою для юнацтва імені В.Симоненка та Черкаською обласною  універсальною  науковою бібліотека імені Тараса Шевченка:  вони приймали наших вихованців, починаючи з екскурсій та цікавих бібліотечних уроків – змагань, де кожен міг виявити свої знання з літератури. Були і призи і сюрпризні моменти.

Від імені всього педагогічного колективу щиро дякуємо нашим партнерам за співпрацю, змістовні заходи, цікаві майстер – класи  та книжкові подорожі.