З Днем знань!

1 вересня

Дорогі учні, вчителі, батьки та друзі школи! Від усього серця вітаємо Вас із Днем знань! Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед учнями знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед Вами, школярі, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що Ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин успіху. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
З нагоди свята бажаємо Вам незабутніх миттєвостей шкільного життя та справжніх відкриттів!

Новий навчальний рік вже на порозі школи!
До знань свій шлях вести ви всі уже готові?
Новенькі зошити, книжки, а у очах – бажання…
Прийміть від серця щирі привітання!
Бажаємо ми вам розкритися новому,
Сприйняти вчителів розумне кожне слово!
Здолати труднощі і досвід свій створити,
Щоб далі теж щасливо було жити!