Яскраві перемоги науковців

МАН_2

П’ять учнів школи вибороли перемоги на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН. Перші місця отримали: Заланда Ахмед (11А) у відділенні: «Біологія та хімія», секція: «Біологія людини» з роботою «Особливості периферійного зору у дітей та підлітків різного віку»; Анна Іноземець (10А) у відділенні: «Хімія і біологія», секції: «Хімія» з роботою «Дослідження ефективності процесів освітлення мутних і забарвлених стічних вод при використанні різних типів коагулянтів»; Анастасія Негрій (10А) у відділенні: «Філологія», секція: «Зарубіжна література» з роботою «Неантропний наратор: світ очима кота». В то муж відділенні та секції друге місце виборола Вікторія Соломаха (11А) з роботою «Онейричний дискурс у творах світової літератури». Третє місце посіла Аліна Коваль (10А) з роботою «Особливості формування матеріальної та духовної культури на прикладі Черкащини» у відділенні: «Історія України», секція: «Історичне краєзнавство».
Науковими керівниками є вчителі нашої школи Клименко О.І., Будавіцька С.В., Чернуха В.С. та Парначова Н.В.
Вся п’ятірка здобула перепустку у обласний етап де змагатиметься за можливість представляти наукові роботи на Всеукраїнському рівні.
Вітаємо з яскравою перемогою та бажаємо успіхів на обласному етапі!