Я МАЮ ПРАВО!

sdgas

Для учнів школи фахівці юстиції у м. Черкаси провели цикл уроків «Я МАЮ ПРАВО!». Навчання відбулося у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!». Учням 4-х розповіли про їхні основні права, а саме: право на життя, право на піклування і турботу, право на відпочинок і розваги, право на захист від образ та приниження, право виражати свої погляди та інші. Розповіли й про перший визначний міжнародно-правовий документ обов’язкового характеру, що присвячений широкому переліку прав дитини – Конвенцію ООН з прав дитини. Також, під час уроків діти заповнювали карту «Права дитини», грали в ігри на правову тематику та відгадували права героїв Правовий урок «Я МАЮ ПРАВО!» та бесіду щодо виявлення боулінгу в ігровій формі провела для 8-х класів, де роз’яснили школярам, що булінг – це прояв агресії з подальшим залякуванням особистості, цькування та погрози, моральне приниження. На уроці школярі активно обговорювали поведінку дітей, що робити в разі, якщо стали свідком булінгу або жертвою булінгу та кому про це потрібно повідомити та що робити. Учні отримали буклети «ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!»