XVIII педагогічна виставка «Зернини досвіду – 2011»

Відбулася чергова педагогічна виставка «Зернини досвіду – 2011». Традиційно вчителі нашої школи взяли активну участь у виставці. Відповідно до програми проведення виставки відбувся семінар керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з теми «Контрольно-аналітична діяльність. Внутрішкільний контроль» на якому досвідом роботи школи поділилась і наш директор Ткаченко Т. Є., презентувавши форми планування навчально-виховного процесу  на засадах існуючих освітніх програм. Семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи «Положення про атестацію педагогічних працівників. Кредитно-модульна система підвищення кваліфікації педагога у міжатестаційний період» відвідала Барсукова Л. М.

Вчителі школи взяли участь у багаточисельних методичних об’єднаннях, фестивалях, майстер класах. Також на виставці було представлено друковані роботи вчителів Кононенко Т. Г., Кучеренко І. П., Коваля В. І., Кикоть О. М., Мотренко С. М., Полуніної О. О., поділилися досвідом організації навчально-виховного процесу директор школи Ткаченко Т. Є. та заступники директора Барсукова Л. М., Білоус О. О., Вовчок Г. В., психолог школи Харитонова С. М.

Учасники виставки отримали змогу підвищити свій професійний рівень, ознайомитися із новітніми технологіями, методами і формами роботи, продемонструвати власний педагогічний досвід та пізнати досвід колег.

th_02.jpg