Ходімо в музей!

IMG_6485

Нетрадиційна форма педагогічної ради була проведена сьогодні. «Компетентний випускник: формування успішної особистості у світлі концепції розвитку Нової української школи» – така тема педагогічної ради була проведена через відвідування «Центрального музею прикордонних військ» педагогічним колективом. Вважаємо головним і неперевершеним завданням школи формування випускника школи патріотом своєї держави і засобами предметних компетентностей йти до нової особистості. Спеціально до даної екскурсії було розроблено пам’ятку із упередженим завданням для колективу: сторітелінг навколо музейних залів та експонатів.
Така форма педагогічної ради викликала загальну підтримку і розуміння. Весь педагогічний колектив надихнувся патріотичними емоціями, пройшовши залами музею. Головне було спричинити шквал почуттів і пройнятись духом даної установи, щоб формувати успішну особистість, яка буде працювати на теренах своєї Батьківщини.