Вшановуємо пам’ять випускника

007

Школа завжди пам’ятає та пишається своїми випускниками. У вересні 2014 року, захищаючи Донецький аеропорт, героїчно загинув випускник школи 2008 року Євгеній Подолянчук. Він навчався у нашій школі з першого класу, в яку пішов у 1998 році.  Завжди у всьому намагався бути найкращим, і це у нього добре виходило, за що мав повагу серед однолітків і вчителів. Навчаючись у школі, отримав грамоту за особливі досягнення у вивчені курсу «Захист Вітчизни». В 2008 році вступив до Львівського інституту сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, який закінчив в 2012 році у званні лейтенанта, отримавши диплом з відзнакою. Євгеній вів активну пластову діяльність, працював по розвитку Черкаської пластової станції.

3 січня 2014 року брав активну участь у заходах по охороні об’єктів та покриттю державного кордону, а потім з оборони та охорони Донецького аеропорту, під час виконання обов’язку і загинув. Був нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно), нагрудним знаком «Знак пошани», Залізним Пластовим Хрестом, відзнакою «За заслуги перед Черкащиною».

Вшановуючи пам’ять воїна-захисника територіальної цілісності України, у Музейній кімнаті школи відкриється куточок присвячений Євгенію. Відбудуться урочини у актовій залі школи, де ми згадаємо про життєві та військові миттєвості загиблого героя.

Вічна пам’ять Євгенію Подолянчуку, якого вся шкільна родина пам’ятає, поважає та пишається його вчинками.