Всеукраїнський форум учнівської молоді

22-23 травня 2009 року команда “Євроклубу” нашої школи була запрошена на Всеукраїнський форум учнівської молоді “На шляху до Європейського дому”, приурочений до Днів Європейської спадщини на тему “Природні заповідники – спадщина для нащадків”. Команду представляли учні 8-х класів Акуліна Анастасія, Зінченко Олександра та Нагірняк Анна на чолі з вчителем біології Чубсою С. М. Форум проходив в навчально-виховному комплексі ім. Л. І. Бугаєвської м. Комсомольська Полтавської області. Партнери форуму – Комсомольська міська рада, асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, спілка підприємств.

Наша команда брала участь у прес-конференції “Мій внесок у справу охорони природи”, акції “Кольорове місто”, школі юного дипломата (семінар-практикум “Сім чудес світу”, тренінгове заняття “Екологічні права громадян”, майстер-клас “Танцюють всі”).

Наші дівчата готували чудову презентацію про заповідник-зоопарк м. Гельсінкі, Фінляндія, і отримали диплом ІІ ступеню. На конкурсі “Євробачення” була представлена запальна фінська полька.

Вітаємо наших учасників і бажаємо їм подальших успіхів на шляху до Європейського дому.

th_01.JPG.jpg th_02.JPG.jpg th_03.JPG.jpg

th_04.jpg th_05.jpg th_06.JPG.jpg