Всеукраїнська конференція МАН

DSC01075-300x225

Учениці 10Б класу Ольга Білоус та Ірина Вовк взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції учнів-членів МАН з енергоефективності. Конференція, протягом трьох днів, проходила у Києві. Дівчата представили свої роботи за тематичним напрямком «Законодавча база та енергозберігаючі технічні рішення як основа заощадження українського суспільства»: «Біогазові установки для птахофабрик – це сучасне високотехнологічне рішення для енергонезалежності свого підприємства» та «Plant-E – рослинні електростанції» (науковий керівник, вчитель хімії Будавіцька С.В.).  Під час конференції  її учасники стали свідками підписання меморандуму між Національним центром «Мала академія наук України» та Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України, побували у лабораторії Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», музеї космонавтики при НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» та Міжнародному центрі дитячої наукової творчості «MANLabCamp». По закінченню конференції Ольга та Ірина отримали сертифікати учасників та були відзначені подарунками.