Всеукраїнська перемога

31351422_1606603759(1)

Пройшов ІІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Серед учасників змагання – учениці нашої школи, що здобули право представляти свою область у відділеннях «Екології та аграрних наук» і «Хімії та біології». Учениці 11-Б класу  Коломієць Наталія та Вовк Ірина вибороли срібні медалі на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.
Це чергова перемога випускниць школи. Кожна з них уже має Всеукраїнські перемоги, були стипендіатами обласного голови. Їх наукові роботи залишили слід у памяті науковців Національного еколого-натуралістичного центру. Учениці продемонстрували високий рівень знань під час виконання контрольних завдань з базових дисциплін та результати практичних вмінь і навичок під час захисту науково-дослідницьких робіт.
Вітаємо дівчат з черговою перемогою та бажаємо успіхів у ЗНО та вишах.

20180423_135443-01