Всесвітній день здоров’я 2021

z_zdorove

У світі сьогодні відзначають Всесвітній день здоров’я. Наша шкільна родина є активним учасником проєкту Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів і тому всі активності дня були присвячені популяризації здорового способу життя. Ранкова руханка, що відбулась на свіжому повітрі для учнів початкової школи дала заряд бадьорості, енергії, емоційного задоволення. Для третьокласників було проведе ранкове коле “Ми за здоровий спосіб життя”. Другокласники досліджували, що допомагає нам зберегти здоров’я, виконуючи завдання квесту «Бережемо здоров’я», виготовляли мішечки міцного здоров’я та дарували їх оточуючим, чим покращували настрій і заряджали позитивом. Під час інформаційних годин з використанням різних інтерактивних ігор та вправ учні дізналися про складові здоров’я, важливість заняття спортом та фізичною культурою, користь, яку вони приносять здоров’ю людини. Хто сильніший, спритніший, рухливіший визначали учні перших та других класів під час змагань «Веселі старти». Яке ж здоров’я без гігієни, на це акцентували увагу учнів перших класів під час казкотерації «Про дівчинку Марійку і бабусю Гігієну».
Незважаючи на карантинні обмеження, учні 5-11 класів долучилися до різноманітних онлайн-челенджів «Будь здоровим», «Мій улюблений вид спорту», квестів «Вітаміни що навколо нас», «Я дружу з вітамінами, а ти?», та відео-проєктів «Я можу ось так, а ти?», «Відпочиваємо на свіжому повітрі разом».
Будьте здорові і піклуйтеся про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких кожного дня, адже це запорука щасливого життя.