Всесвітній день заощаджень

IMG_20181025_144237979

До Всесвітнього дня заощаджень в школі стартував проект «Будь ощадливим!». Метою проекту є ознайомлення учнів з ідеями ощадності, роз’яснення основних принципів ведення сімейного бюджету та фінансового обліку, надання інформації про різноманітні фінансові продукти. В межах проекту вчителі впроваджують наскрізну лінії   «Підприємливість і фінансова грамотність». Учні 6-х класів відвідали відділення «Дніпро» Черкаської філії «Приватбанку» та дізналися щодо заощаджень та основних правил захисту вкладів. Керівник напрямку «Юніорбанк» Вовченко Андрій Григорович ознайомив із сучасними інтернет додатками які дозволяють зекономити час. Представники Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» разом з учнями 9-11-х класів провели англомовний інтерактив «Money doesn’t grow on trees», фінансовий квест «Вмію зберігати», Road Show «Будь фінансово грамотним».
Для учнів 5-х класів вчитель економіки Засядько Л.В. провела заняття з фінансової грамотності – «Заощадження». Онлайн-підприємець, блогер, вебмайстер – Олена Литвинова –провела лекцію «Блогінг: впливай, допомогай, заробляй!» для стпаршокласників.
До відома: Історія розвитку Всесвітнього дня заощаджень розпочалась в Мілані, коли в жовтні 1924 року представники ощадних кас із 29 країн світу зібралися на перший інтернаціональний спеціалізований конгрес. 31 жовтня 1924 року проходив останній день конгресу, на якому італійський професор Равізза запропонував «в пам’ять про перші збори ощадних банківських інститутів всіх країн» щороку відзначати цей день, як «Міжнародний день заощаджень».

[Галерею не знайдено]